KONST / Litografier / Färglitografier 9007349
nr 900 7349
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 24x40
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:52:35
11/6 16:34:24
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén